Lektor/ka ekologických výukových programů | Informační server ekologické výchovy Pardubického kraje

Aktuální informace o dění v oblasti ekologické/environmentální výchovy v Pardubickém kraji a nejen tam.
Informační server provozuje Ekocentrum PALETA.

Lektor/ka ekologických výukových programů

11. 8. 2023

Hledáme na HPP - LEKTORA/LEKTORKU EKOLOGICKÝCH VÝUKOVÝCH PROGRAMŮ
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
příprava a realizace ekologických výukových programů pro ZŠ a MŠ a akcí pro veřejnost, vedení zájmového útvaru
POŽADUJEME:
◼️ vysokoškolské vzdělání pedagogického či přírodovědného směru
◼️ kladný vztah ke vzdělávání dětí a ochraně životního prostředí
◼️ počítačovou gramotnost (e-mail, internet, Windows, Excel, Word, Powerpoint)
NABÍZÍME:
◼️ práci v atraktivním prostředí zoologické zahrady
◼️ zajímavou, tvořivou a smysluplnou práci
◼️ zapojení do přátelského kolektivu pracovníků
◼️ možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
◼ platové zařazení dle NV 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
◼ 25 dní dovolené
Více informací o pracovní pozici zde:
Sdílej:
Poslat e-mailem