https://www.high-endrolex.com/13

Fotosoutěž Podzimní příroda - hlasování pro nejlepší snímky je v plném proudu. O vítězi můžete rozhodnout i Vy! | Informační server ekologické výchovy Pardubického kraje

Aktuální informace o dění v oblasti ekologické/environmentální výchovy v Pardubickém kraji a nejen tam.
Informační server provozuje Ekocentrum PALETA.

Fotosoutěž Podzimní příroda - hlasování pro nejlepší snímky je v plném proudu. O vítězi můžete rozhodnout i Vy!

7. 11. 2018

Ekocentrum PALETA zveřejnilo snímky zaslané do fotografické soutěže na téma Podzimní příroda. Hlasovat pro ně můžete do 18. listopadu.

V polovině září vyhlásilo Ekocentrum PALETA fotografickou soutěž, které se mohl zúčastnit každý, kdo rád fotí. Celkem se sešlo 127 fotografií, pro které může od dnešního dne až do 18. listopadu hlasovat široká veřejnost. Zároveň bude o svém vítězi rozhodovat i odborná porota. Snímky s největším počtem hlasů budou od 21. listopadu do 23. prosince vystaveny v Natura parku. Vernisáž k této výstavě se koná 21. listopadu od 17:30 a její součástí bude vyhlášení vítězů a předání cen.

Odkaz na hlasování naleznete zde.

Pravidla hlasování:

Hlasuje se prostřednictvím tlačítka "To se mi líbí", každý může hlasovat pro libovolný počet fotografií. Zvítězí fotografie s nejvyšším počtem hlasů (označením "To se mi líbí"). Hlasovat lze do 18. listopadu včetně (na později přidané hlasy již nebude brán zřetel). Na základě hlasování veřejnosti vybere Ekocentrum PALETA 20 fotografií pro výstavu. Do tohoto výběru může postoupit více fotografií od jednoho autora, nejvýše však tři. Vítěze bude v průběhu listopadu vybírat také odborná porota, a to nezávisle na hlasech veřejnosti. Vítězové získají nejen drobné odměny věnované Ekocentrem PALETA, ale především poukaz na fotografický kurz.

Akce byla podpořena Ministerstvem životního prostředí.

Sdílej:
Poslat e-mailem
Přílohy

https://www.high-endrolex.com/13