Aktuální informace o dění v oblasti ekologické/environmentální výchovy v Pardubickém kraji a nejen tam.
Informační server provozuje Ekocentrum PALETA.

Ekocentrum PALETA představuje dvě procházkové hry v okolí Chrudimky

21. 4. 2021

Natura Park je pro veřejnost stále zavřený, Ekocentrum PALETA ale na své návštěvníky a příznivce myslí - vytvořilo pro ně dvě procházkové hry! V rámci nich budete mít příležitost ukázat planetu Zemi někomu velmi zvláštnímu a cizímu, případně se vrátíte do (trochu jiné) minulosti. Hry jsou vhodné pro děti od 6 do 11 let a jejich doprovod a začínají před budovou Natura Parku (Štolbova 2874, Pardubice).

Po stopách minulosti:

Hra trvá přibližně 90 minut a ukáže Vám Pardubice trochu jinak. Nic totiž není tak, jak se zdá, a minulost může být mnohem pohádkovější, než si všichni dospělí myslí... Je potřeba pouze sebrat odvahu a dělat vše tak, jak se píše v průvodci. Ke hře potřebujete návod, lejstro a mapu.

Modrá planeta:

Hra vytvořená při příležitosti oslav Dne Země na 60 - 90 minut, během které jednomu zvláštnímu návštěvníkovi ukážete kus okolí Chrudimky v Pardubicích a pokusíte se nejen jeho, ale hlavně sebe přesvědčit, že naše planeta je v dobrých rukou. Ke hře potřebujete návod, zápisník a mapu. Pokud se při hraní budete fotit, můžete se zúčastnit fotosoutěže! Jak na to? Pošlete do 6. června 3 snímky z průběhu plnění hry na email soutez@konep.cz a budete zařazeni do slosování o věcné ceny. Do předmětu napište Den Země 2021. Pravidla soutěže naleznete na www.konep.cz.

Materiály k oběma hrám jsou ke stažení na úvodní stránce na www.paleta.cz a také zde pod článkem. Ekocentrum PALETA Vám přeje příjemnou procházku!

Sdílej:
Poslat e-mailem